Lokality

RESTAURANT LVÍ DVŮR, PRAHA

Moderní staročeská restaurace na Pražském hradě s okouzlujícím výhledem na katedrálu Svatého Víta.Nabídka jídel české i mezinárodní kuchyně. Variabilita prostoru restaurace Lví dvůr nabízí pestré možnosti pro konání různých soukromých či firemních akcí.

 

Restaurace Lví dvůr na Pražském hradě nabízí překrásný výhled na katedrálu svatého Víta. Menu naší restaurace je postavené na recepturách české kuchyně a podávané dle moderní gastronomie. Unikátní historické i moderní prostory nabízí 2 restaurace, 2 salónky, 2 terasy o celkové kapacitě 320 osob.Restaurace Lví dvůr nabízí vysoce členitý prostor rozdělený do dvou pater, který vám zprostředkuje pocit maximálního soukromí a exkluzivity.

Nabízíme špičkové služby v oblasti cateringu a přípravy rautů, ať už v prostorách restaurace, nebo na místě dle vašeho výběru. Kuchaři i ostatní personál se každý rok účastní několika odborných seminářů, a proto pro vás pokaždé připraví perfektní menu podle nejnovějších trendů ve světové gastronomii. Ať už si vyberete speciality přímo z naší nabídky, nebo si necháte sestavit menu přímo na míru, zaručujeme vám maximální kvalitu a čerstvost veškerých potravin, které upravujeme citlivě a s ohledem na vaše přání. Pokud dáte přednost vlastnímu prostoru, zajistíme pro vás catering až pro 1 000 osob na jakoukoliv akci. Od soukromých večírků až po veletrhy v Praze i celé České republice.

 

Pražské selátko

Pražské selátko, které drží tradiční recepturu, pochází z portugalského království. Recept se stal v krátké době chloubou všech společenských událostí nejen u dvora, ale i v měšťanských rezidencích. Do Prahy se dostal na přání Rudolfa II., který byl vyhlášeným gourmetem.

 

lvi-dvur-006
lvi-dvur-010
lvi-dvur-005
lvi-dvur-003
lvi-dvur-009
lvi-dvur-002
lvi-dvur-008
lvi-dvur-011
lvi-dvur-012
lvi-dvur-007
lvi-dvur-004
lvi-dvur-001

Kontaktujte nás

Chcete-li více informací, vyplňte tento formulář. Ozveme se vám co nejdříve.